4208AB51K00687
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRS PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 4208AB51K00687.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
205 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4208AB51K00687 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 52874 pcs Φύλλο δεδομένων 4208AB51K00687.pdf
Πλάτος 0.394" (10.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 6.870" (174.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 1.000" (25.40mm) Μέθοδος συνημμένο -