4184PA51H00675
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 1.4184PA51H00675.pdf2.4184PA51H00675.pdf3.4184PA51H00675.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
335 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4184PA51H00675 Κατασκευαστής Laird Technologies
Πλάτος 0.150" (3.80mm) Τύπος Fabric Over Foam
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 6.750" (171.45mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.059" (1.50mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive