4184AB51K02025
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRS PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 4184AB51K02025.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
103 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4184AB51K02025 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 23673 pcs Φύλλο δεδομένων 4184AB51K02025.pdf
Πλάτος 0.150" (3.80mm) Τύπος Fabric Over Foam
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 20.250" (514.35mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.059" (1.50mm) Μέθοδος συνημμένο -