4157PA51G01206
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRSG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 4157PA51G01206.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
128 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4157PA51G01206 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 42945 pcs Φύλλο δεδομένων 4157PA51G01206.pdf
Πλάτος 0.280" (7.10mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 12.060" (306.32mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.059" (1.50mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive