4096AB51K00164
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRS PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 4096AB51K00164.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1024 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4096AB51K00164 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 235056 pcs Φύλλο δεδομένων 4096AB51K00164.pdf
Πλάτος 0.276" (7.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 1.640" (41.66mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.079" (2.00mm) Μέθοδος συνημμένο -