4088AH51H01783
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 1.4088AH51H01783.pdf2.4088AH51H01783.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
110 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4088AH51H01783 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 35412 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4088AH51H01783.pdf2.4088AH51H01783.pdf
Πλάτος 0.220" (5.60mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 17.830" (452.88mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.051" (1.30mm) Μέθοδος συνημμένο -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
408CMQ060
408CMQ060
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: DIODE MODULE 60V 200A TO244AB
Σε απόθεμα: 5995 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
408CNQ060
408CNQ060
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V PRM4
Σε απόθεμα: 1439 pcs
Κατεβάστε: 408CNQ060.pdf
RFQ
4087
Κατασκευαστές: B&K Precision
Περιγραφή: FUNCTION GEN PROG DDS 120MHZ