4064EZ51K00135
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IO NICU NRS PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 4064EZ51K00135.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
327 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4064EZ51K00135 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 97541 pcs Φύλλο δεδομένων 4064EZ51K00135.pdf
Πλάτος 1.000" (25.40mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 1.350" (34.29mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.126" (3.20mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 2A 3-33V
Σε απόθεμα: 2487 pcs
Κατεβάστε: 4064310000.pdf
RFQ
40645N
40645N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: FILE,ROUND,CUT 00,6"/152MM
Σε απόθεμα: 5851 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
4064AA51G06000
4064AA51G06000
Περιγραφή: GK NICU NRSG PU V0 REC
Κατεβάστε: 4064AA51G06000.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
Κατεβάστε: 406507-1.pdf
4064PA51G09600
4064PA51G09600
Κατεβάστε: 4064PA51G09600.pdf
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 100MA 3-48V
4064PA51H01800
4064PA51H01800
Περιγραφή: GASKET FAB/FOAM 25.4X457.2MM REC
Κατεβάστε: 4064PA51H01800.pdf
4064AB51K03600
4064AB51K03600
Περιγραφή: GK NICU NRS PU V0 REC
Κατεβάστε: 4064AB51K03600.pdf
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: 332 IMPACT SAFETY GOGGLES 1=1PC
4065
Κατασκευαστές: B&K Precision
Περιγραφή: 160MHZ DUAL WAVEFROM GEN
Σε απόθεμα: 50 pcs
Περιγραφή: GK,NICU,PTAFG,PU,V0,REC .125X1.0
Κατεβάστε:
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών