4053PA51G00109
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRSG PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 4053PA51G00109.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2047 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4053PA51G00109 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 491662 pcs Φύλλο δεδομένων 4053PA51G00109.pdf
Πλάτος 0.091" (2.30mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα D-Shape Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 1.090" (27.69mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.091" (2.30mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive