4051PA51G01134
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GASKET FABRIC/FOAM 12.7MM RECT
Φύλλα δεδομένων: 1.4051PA51G01134.pdf2.4051PA51G01134.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
97 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4051PA51G01134 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή GASKET FABRIC/FOAM 12.7MM RECT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25255 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4051PA51G01134.pdf2.4051PA51G01134.pdf
Πλάτος 0.500" (12.70mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 11.340" (288.04mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.059" (1.50mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive