4049PA51H00165
Laird TechnologiesLaird Technologies
4049PA51H00165 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος GK,NICU,PTAFG,PU,V0,SQ
Φύλλα δεδομένων: 1.4049PA51H00165.pdf2.4049PA51H00165.pdf3.4049PA51H00165.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
858 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4049PA51H00165 Κατασκευαστής Laird Technologies
Πλάτος 0.252" (6.40mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Square Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 1.650" (41.91mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.252" (6.40mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive