4046PA51G00592
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GASKET FABRIC/FOAM 3MM SQ
Φύλλα δεδομένων: 4046PA51G00592.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
293 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4046PA51G00592 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή GASKET FABRIC/FOAM 3MM SQ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87949 pcs Φύλλο δεδομένων 4046PA51G00592.pdf
Πλάτος 0.118" (3.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 5.920" (150.37mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.118" (3.00mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive