4006NB00T00273
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SHIELDING GASKET
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
193 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4006NB00T00273 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 47141 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα Q9454611
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Bopla Enclosures
Περιγραφή: SLOT STONE F 40MM, M6
Σε απόθεμα: 101012 pcs
Κατεβάστε: 4006714.pdf
RFQ
40068
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: JOURNEYMAN LEATHER WORK GLOVES L
Κατεβάστε:
RFQ
40074
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: ELECTRICIAN'S GLOVES - EXTRA-LAR
Κατεβάστε: 40074.pdf
Κατασκευαστές: ebm-papst Inc.
Περιγραφή: INLET RING, 400MM BCI
Περιγραφή: SLOT STONE F 30MM, M4
4006T-440-AL
4006T-440-AL
Κατασκευαστές: RAF
Περιγραφή: RND STANDOFF #4-40 ALUM 15.09MM
Κατεβάστε: 4006T-440-AL.pdf
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: WRENCH COMBINATION 2" 21.26"
Περιγραφή: ELECTRICIAN'S GLOVES - LARGE
Κατασκευαστές: Flambeau, Inc.
Περιγραφή: COMPONENT STORAGE PLSTC 10.6X6.6
Περιγραφή: JOURNEYMAN LEATHER WORK GLOVES X
Κατεβάστε:
Περιγραφή: SLOT STONE F 40MM, M4
Κατασκευαστές: Steinel
Περιγραφή: TS600W PLASTIC WELDING SET
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών