4004TJ00T00150
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IO NICU NRS NF NR REC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
410 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4004TJ00T00150 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 64208 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
40049
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: WRENCH COMBINATION 19/32" 7.48"
Σε απόθεμα: 4325 pcs
Κατεβάστε: 40049.pdf
RFQ
400494
Κατασκευαστές: Bergquist
Περιγραφή: TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Κατεβάστε: 400494.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Patco Electronics
Περιγραφή: CABLE MARINE HOOKUP RING LUGS
Κατεβάστε:
4004AJ00T00432
4004AJ00T00432
Περιγραφή: GK NICU NRS NF NR REC
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Global Specialties
Περιγραφή: 5 MHZ FUNCTION GENERATOR
4004IR
4004IR
Κατασκευαστές: Serpac Electronic Enclosures
Περιγραφή: BOX LENS INFRA-RED M-4 SERIES
Κατεβάστε: 4004IR.pdf
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: BANANA JACK .025 SQ PIN 10PC RED
Κατασκευαστές: Davies Molding, LLC.
Περιγραφή: KNOB SMOOTH 0.400" PHENOLIC
4004CL
4004CL
Περιγραφή: BOX LENS CLEAR M-4 SERIES
Κατεβάστε: 4004CL.pdf
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: WRENCH COMBINATION 9/16"7.09"
Περιγραφή: BANANA JACK .025 SQ PIN BLK
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: CONN QC TAB 0.205
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών