29F0430-4SR-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
29F0430-4SR-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 290 OHM 8SMD 4LN
Φύλλα δεδομένων: 1.29F0430-4SR-10.pdf2.29F0430-4SR-10.pdf3.29F0430-4SR-10.pdf4.29F0430-4SR-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 29F0430-4SR-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 290 OHM 8SMD 4LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.428" L x 0.428" W (10.87mm x 10.87mm) Σειρά 29
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD, Flat Lead Αλλα ονόματα 240-2518-2
29F04304SR10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 290 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.380" (9.65mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 10 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 9A