SR49120WDA36NM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 5.4GHZ SECTOR CAB BRK 36"
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SR49120WDA36NM Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 5.4GHZ SECTOR CAB BRK 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1025 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR 2 Λήξη Cable (914mm) - N Male
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 1.030" (26.16mm) Κέρδος 11dBi
Εύρος συχνότητας 4.9GHz ~ 5.9GHz Συχνότητα ομάδας SHF (f > 4 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 5.4GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 5.4GHz Sector RF Antenna 4.9GHz ~ 5.9GHz 11dBi Cable (914mm) - N Male Bracket Mount εφαρμογές -