SM1852PSMF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.9GHZ PANEL SMA FEM BRKT
Φύλλα δεδομένων: SM1852PSMF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SM1852PSMF
Αριθμός εξαρτήματος SM1852PSMF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 1.9GHZ PANEL SMA FEM BRKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5318 pcs Φύλλο δεδομένων SM1852PSMF.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, SMA Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 10W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 0.250" (6.35mm)
Κέρδος 2dBi Εύρος συχνότητας 1.85GHz ~ 1.99GHz
Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.9GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.9GHz PCS Panel RF Antenna 1.85GHz ~ 1.99GHz 2dBi Connector, SMA Female Bracket Mount