SL8244P12NF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 850MHZ PANEL CAB CHAS MT
Φύλλα δεδομένων: SL8244P12NF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL8244P12NF
Αριθμός εξαρτήματος SL8244P12NF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 850MHZ PANEL CAB CHAS MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1510 pcs Φύλλο δεδομένων SL8244P12NF.pdf
VSWR 2 Λήξη Cable (305mm) - N Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 10W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 1.250" (31.75mm)
Κέρδος 4dBi Εύρος συχνότητας 824MHz ~ 896MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 850MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 850MHz GSM Panel RF Antenna 824MHz ~ 896MHz 4dBi Cable (305mm) - N Female Chassis Mount