SL1852P12NF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.9GHZ PANEL CAB CHAS MT
Φύλλα δεδομένων: SL1852P12NF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1852P12NF
Αριθμός εξαρτήματος SL1852P12NF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 1.9GHZ PANEL CAB CHAS MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5889 pcs Φύλλο δεδομένων SL1852P12NF.pdf
VSWR 1.7 Λήξη Cable (305mm) - N Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 10W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 0.800" (20.32mm)
Κέρδος 2dBi Εύρος συχνότητας 1.85GHz ~ 1.99GHz
Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.9GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.9GHz PCS Panel RF Antenna 1.85GHz ~ 1.99GHz 2dBi Cable (305mm) - N Female Chassis Mount
εφαρμογές PCS κεραία Τύπος Panel
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SL183M
SL183M
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 3POS SILVER SLDR
Σε απόθεμα: 4477 pcs
Κατεβάστε: SL183M.pdf
RFQ
SL185F
SL185F
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER
Σε απόθεμα: 13241 pcs
Κατεβάστε: SL185F.pdf
RFQ
SL184F
SL184F
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER
Κατεβάστε: SL184F.pdf
SL184M
SL184M
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 4POS SILVER SLDR
Κατεβάστε: SL184M.pdf
SL185M
SL185M
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 5POS SILVER SLDR