S8802MP10NF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 920MHZ PANEL CAB CHAS MT
Φύλλα δεδομένων: S8802MP10NF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S8802MP10NF
Αριθμός εξαρτήματος S8802MP10NF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 920MHZ PANEL CAB CHAS MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4505 pcs Φύλλο δεδομένων S8802MP10NF.pdf
VSWR 2 Λήξη Cable (254mm) - N Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 10W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 1.500" (38.10mm)
Κέρδος 2dBi Εύρος συχνότητας 880MHz ~ 960MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 920MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 920MHz GSM Panel RF Antenna 880MHz ~ 960MHz 2dBi Cable (254mm) - N Female Chassis Mount