S828SLP12NF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 860MHZ PANEL CAB CHAS MT
Φύλλα δεδομένων: S828SLP12NF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S828SLP12NF
Αριθμός εξαρτήματος S828SLP12NF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 860MHZ PANEL CAB CHAS MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5086 pcs Φύλλο δεδομένων S828SLP12NF.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Cable (305mm) - N Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 2.008" (51.00mm)
Κέρδος 8dBi Εύρος συχνότητας 824MHz ~ 896MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 860MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 860MHz Panel RF Antenna 824MHz ~ 896MHz 8dBi Cable (305mm) - N Female Chassis Mount
εφαρμογές - κεραία Τύπος Panel
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S8248P12NF
S8248P12NF
Περιγραφή: RF ANT 920MHZ PANEL CAB CHAS MT
Σε απόθεμα: 4810 pcs
Κατεβάστε: S8248P12NF.pdf
RFQ
S82D-6012
S82D-6012
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V 600W
Σε απόθεμα: 4532 pcs
Κατεβάστε: S82D-6012.pdf
RFQ
S8240B
S8240B
Περιγραφή: RF ANT 860MHZ WHIP STR CABLE