S57212MP10NF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 5.8GHZ PANEL CAB BRKT 10"
Φύλλα δεδομένων: S57212MP10NF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S57212MP10NF
Αριθμός εξαρτήματος S57212MP10NF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 5.8GHZ PANEL CAB BRKT 10" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5570 pcs Φύλλο δεδομένων S57212MP10NF.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Cable (254mm) - N Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) - Κέρδος 12dBi
Εύρος συχνότητας 5.725GHz ~ 5.825GHz Συχνότητα ομάδας SHF (f > 4 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 5.8GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 5.8GHz WiMax™ Panel RF Antenna 5.725GHz ~ 5.825GHz 12dBi Cable (254mm) - N Female Bracket Mount εφαρμογές WiMax™