S2407SLP12NF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 12"
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S2407SLP12NF
Αριθμός εξαρτήματος S2407SLP12NF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4297 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR 1.5 Λήξη Cable (305mm) - N Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) - Κέρδος 7dBi
Εύρος συχνότητας 2.4GHz ~ 2.5GHz Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz Panel RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 7dBi Cable (305mm) - N Female Chassis Mount εφαρμογές -