S2406DSP36NF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36"
Φύλλα δεδομένων: S2406DSP36NF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S2406DSP36NF
Αριθμός εξαρτήματος S2406DSP36NF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1543 pcs Φύλλο δεδομένων S2406DSP36NF.pdf
VSWR 1.7 Λήξη Cable (914mm) - N Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.750" (19.05mm) Κέρδος 6.5dBi
Εύρος συχνότητας 2.4GHz ~ 2.5GHz Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz Panel RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 6.5dBi Cable (914mm) - N Female Chassis Mount εφαρμογές -