S2307MP10NF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 10"
Φύλλα δεδομένων: S2307MP10NF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S2307MP10NF
Αριθμός εξαρτήματος S2307MP10NF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 10" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1933 pcs Φύλλο δεδομένων S2307MP10NF.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Cable (254mm) - N Female
Σειρά DirectLink™ επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 75W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 1.500" (38.10mm)
Κέρδος 7.5dBi Εύρος συχνότητας 2.3GHz ~ 2.5GHz
Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz WiMax™ Panel RF Antenna 2.3GHz ~ 2.5GHz 7.5dBi Cable (254mm) - N Female Chassis Mount