S1857MP10NF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.9GHZ PANEL CAB CHAS MT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S1857MP10NF
Αριθμός εξαρτήματος S1857MP10NF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 1.9GHZ PANEL CAB CHAS MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1428 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR 2 Λήξη Cable (254mm) - N Female
Σειρά DirectLink™ επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 75W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 5.701" (144.80mm)
Κέρδος 7.5dBi Εύρος συχνότητας 1.85GHz ~ 1.99GHz
Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.9GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.9GHz PCS Panel RF Antenna 1.85GHz ~ 1.99GHz 7.5dBi Cable (254mm) - N Female Chassis Mount
εφαρμογές PCS κεραία Τύπος Panel
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S1857AMP60BNM
S1857AMP60BNM