S1856MPC10NF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.9GHZ PANEL CAB CHAS MT
Φύλλα δεδομένων: S1856MPC10NF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S1856MPC10NF
Αριθμός εξαρτήματος S1856MPC10NF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 1.9GHZ PANEL CAB CHAS MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5660 pcs Φύλλο δεδομένων S1856MPC10NF.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Cable (254mm) - N Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 75W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 1.496" (38.00mm)
Κέρδος 6dBic Εύρος συχνότητας 1.85GHz ~ 1.99GHz
Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.9GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.9GHz LTE, WiMax™ Panel RF Antenna 1.85GHz ~ 1.99GHz 6dBic Cable (254mm) - N Female Chassis Mount