QW8963RO
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: QW8963RO
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE
Φύλλα δεδομένων: 1.QW8963RO.pdf2.QW8963RO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QW8963RO
Αριθμός εξαρτήματος QW8963RO Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8832 pcs Φύλλο δεδομένων 1.QW8963RO.pdf2.QW8963RO.pdf
VSWR - Λήξη Connector, NMO
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Base Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 15.500" (393.70mm) Κέρδος 3dB
Εύρος συχνότητας 896MHz ~ 970MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 933MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 933MHz Whip, Straight RF Antenna 896MHz ~ 970MHz 3dB Connector, NMO Base Mount εφαρμογές -