PLC2206N
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PLC2206N
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 221MHZ YAGI N FEM BRK 48"
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 494 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 494 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLC2206N
Αριθμός εξαρτήματος PLC2206N Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 221MHZ YAGI N FEM BRK 48" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 494 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR - Λήξη Connector, N Female
Σειρά PLC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 400W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 47.992" (121.90cm)
Κέρδος 7.1dBd Εύρος συχνότητας 220MHz ~ 222MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 221MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 221MHz Yagi, 6-Element RF Antenna 220MHz ~ 222MHz 7.1dBd Connector, N Female Bracket Mount
εφαρμογές - κεραία Τύπος Yagi, 6-Element
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PLC1M-S4-M30
PLC1M-S4-M30
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: CLAMP TIE MIN 18LB #4 HS BK 4.3"
Σε απόθεμα: 205478 pcs
Κατεβάστε: PLC1M-S4-M30.pdf
RFQ
PLC2206
PLC2206
Περιγραφή: RF ANT 221MHZ YAGI UHF BRKT 48"