PLC1666E2
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PLC1666E2
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 170MHZ YAGI BRKT MT 64"
Φύλλα δεδομένων: PLC1666E2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLC1666E2
Αριθμός εξαρτήματος PLC1666E2 Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 170MHZ YAGI BRKT MT 64" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2879 pcs Φύλλο δεδομένων PLC1666E2.pdf
VSWR - Λήξη -
Σειρά PLC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 400W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 64.016" (162.60cm)
Κέρδος 7.1dBi Εύρος συχνότητας 166MHz ~ 174MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 170MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 170MHz Yagi, 6-Element RF Antenna 166MHz ~ 174MHz 7.1dBi Bracket Mount