PC2415RTN36
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ YAGI RP-TNC 36"
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 770 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 770 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PC2415RTN36
Αριθμός εξαρτήματος PC2415RTN36 Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ YAGI RP-TNC 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 770 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR 1.5 Λήξη Connector, RP-TNC
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) - Κέρδος 13.9dB
Εύρος συχνότητας 2.4GHz ~ 2.5GHz Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz Yagi RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 13.9dB Connector, RP-TNC Bracket Mount εφαρμογές -