PC17113N
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PC17113N
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.8GHZ YAGI CABLE BRKT MT
Φύλλα δεδομένων: PC17113N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 291 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 291 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PC17113N
Αριθμός εξαρτήματος PC17113N Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 1.8GHZ YAGI CABLE BRKT MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 291 pcs Φύλλο δεδομένων PC17113N.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Cable (305mm) - N Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 3.750" (95.25mm) Κέρδος 13dBi
Εύρος συχνότητας 1.71GHz ~ 1.88GHz Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.8GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.8GHz DCS Yagi, 12-Element RF Antenna 1.71GHz ~ 1.88GHz 13dBi Cable (305mm) - N Female Bracket Mount εφαρμογές DCS