OF86315-FNF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
OF86315-FNF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 868MHZ/915MHZ WHIP STR N
Φύλλα δεδομένων: OF86315-FNF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OF86315-FNF
Αριθμός εξαρτήματος OF86315-FNF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 868MHZ/915MHZ WHIP STR N Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1349 pcs Φύλλο δεδομένων OF86315-FNF.pdf
VSWR 1.6 Λήξη Connector, N Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 994-1140
Αριθμός Συγκροτήματα 2 τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Προστασία Ingress IP67
Ύψος (Max) 27.244" (692.00mm) Κέρδος 5.6dBi
Εύρος συχνότητας 863MHz ~ 876MHz, 902MHz ~ 928MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 868MHz, 915MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 868MHz, 915MHz Whip, Straight RF Antenna 863MHz ~ 876MHz, 902MHz ~ 928MHz 5.6dBi Connector, N Female Bracket Mount εφαρμογές -