GPSDS8063P
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 836MHZ/1.575GHZ WHIP STR
Φύλλα δεδομένων: 1.GPSDS8063P.pdf2.GPSDS8063P.pdf3.GPSDS8063P.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 795 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GPSDS8063P
Αριθμός εξαρτήματος GPSDS8063P Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Διαθέσιμη ποσότητα 795 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GPSDS8063P.pdf2.GPSDS8063P.pdf3.GPSDS8063P.pdf
VSWR - Λήξη Cable (4.3M)
Σειρά Survivor™ επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 2
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 14.285" (362.84mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 806MHz ~ 866MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 836MHz, 1.575GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 836MHz, 1.575GHz GPS Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 866MHz Cable (4.3M) Panel Mount εφαρμογές GPS