GPSD8063P
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GPSD8063P
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 836MHZ/1.575GHZ MOD 1.25"
Φύλλα δεδομένων: 1.GPSD8063P.pdf2.GPSD8063P.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 960 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 960 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GPSD8063P
Αριθμός εξαρτήματος GPSD8063P Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 836MHZ/1.575GHZ MOD 1.25" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 960 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GPSD8063P.pdf2.GPSD8063P.pdf
VSWR 2 Λήξη Cable - TNC Male (1), SMB Female (1)
Σειρά Phantom® επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 2
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 1.250" (31.75mm) Κέρδος 3dB, 26dBi
Εύρος συχνότητας 806MHz ~ 866MHz, 1.573GHz ~ 1.5787GHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 836MHz, 1.575GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 836MHz, 1.575GHz GPS Module RF Antenna 806MHz ~ 866MHz, 1.573GHz ~ 1.5787GHz 3dB, 26dBi Cable - TNC Male (1), SMB Female (1) Panel Mount εφαρμογές GPS