GPS1575P
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GPS1575P
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.575GHZ DOME TNC PAN MT
Φύλλα δεδομένων: GPS1575P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GPS1575P
Αριθμός εξαρτήματος GPS1575P Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 1.575GHZ DOME TNC PAN MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1428 pcs Φύλλο δεδομένων GPS1575P.pdf
VSWR - Λήξη Connector, TNC
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 1.250" (31.75mm) Κέρδος 26dB
Εύρος συχνότητας - Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.575GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.575GHz Dome RF Antenna 26dB Connector, TNC Panel Mount εφαρμογές -