EXS134SMV
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS134SMV
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 134MHZ WHIP STR SMV CONN
Φύλλα δεδομένων: EXS134SMV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS134SMV
Αριθμός εξαρτήματος EXS134SMV Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 134MHZ WHIP STR SMV CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7627 pcs Φύλλο δεδομένων EXS134SMV.pdf
VSWR - Λήξη Connector, SMV
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) - Κέρδος -
Εύρος συχνότητας - Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 134MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 134MHz Whip, Straight RF Antenna Connector, SMV Connector Mount εφαρμογές -