EXR450BN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXR450BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 460MHZ WHIP TILT BNC MALE
Φύλλα δεδομένων: 1.EXR450BN.pdf2.EXR450BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXR450BN
Αριθμός εξαρτήματος EXR450BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 460MHZ WHIP TILT BNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4193 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXR450BN.pdf2.EXR450BN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BNC Male
Σειρά EXR επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 6.950" (176.53mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 450MHz ~ 470MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 460MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 460MHz Whip, Tilt RF Antenna 450MHz ~ 470MHz Connector, BNC Male Connector Mount