EXP806SFU
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXP806SFU
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 837MHZ WHIP STR SFU 6.9"
Φύλλα δεδομένων: EXP806SFU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXP806SFU
Αριθμός εξαρτήματος EXP806SFU Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 837MHZ WHIP STR SFU 6.9" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4169 pcs Φύλλο δεδομένων EXP806SFU.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFU
Σειρά EXP επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 6.900" (175.26mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 806MHz ~ 869MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 837MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 837MHz Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 869MHz Connector, SFU Connector Mount