EXL76TNX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXL76TNX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 82MHZ WHIP STR TNX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXL76TNX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXL76TNX
Αριθμός εξαρτήματος EXL76TNX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 82MHZ WHIP STR TNX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4134 pcs Φύλλο δεδομένων EXL76TNX.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, TNX
Σειρά EXL επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 5W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 11.100" (281.94mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 76MHz ~ 88MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 82MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 82MHz Whip, Straight RF Antenna 76MHz ~ 88MHz Connector, TNX Connector Mount