EXL36BNX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXL36BNX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 39MHZ WHIP STR BNX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXL36BNX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXL36BNX
Αριθμός εξαρτήματος EXL36BNX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 39MHZ WHIP STR BNX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3916 pcs Φύλλο δεδομένων EXL36BNX.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BNX
Σειρά EXL επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 5W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 11.100" (281.94mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 36MHz ~ 42MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 39MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 39MHz Whip, Straight RF Antenna 36MHz ~ 42MHz Connector, BNX Connector Mount