EXE902SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
EXE902SF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXE902SF
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 931MHZ WHIP STR SF CONN
Φύλλα δεδομένων: EXE902SF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXE902SF
Αριθμός εξαρτήματος EXE902SF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 931MHZ WHIP STR SF CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6332 pcs Φύλλο δεδομένων EXE902SF.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SF
Σειρά EXE επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 994-1155
EXE902SF-ND
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 8.300" (210.82mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 902MHz ~ 960MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 931MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 931MHz Whip, Straight RF Antenna 902MHz ~ 960MHz Connector, SF Connector Mount