EXE806SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXE806SF
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 836MHZ WHIP STR SF CONN
Φύλλα δεδομένων: EXE806SF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXE806SF
Αριθμός εξαρτήματος EXE806SF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 836MHZ WHIP STR SF CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4431 pcs Φύλλο δεδομένων EXE806SF.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SF
Σειρά EXE επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 8.900" (226.06mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 806MHz ~ 866MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 836MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 836MHz Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 866MHz Connector, SF Connector Mount εφαρμογές -