EXD220BN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD220BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 222MHZ WHIP STR BN CONN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD220BN
Αριθμός εξαρτήματος EXD220BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 222MHZ WHIP STR BN CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6036 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR - Λήξη Connector, BN
Σειρά EXD επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) - Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 220MHz ~ 225MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 222MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 222MHz Whip, Straight RF Antenna 220MHz ~ 225MHz Connector, BN Connector Mount εφαρμογές -