EXC806SFU
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC806SFU
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 836MHZ WHIP STR SFU CONN
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC806SFU.pdf2.EXC806SFU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC806SFU
Αριθμός εξαρτήματος EXC806SFU Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 836MHZ WHIP STR SFU CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6447 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC806SFU.pdf2.EXC806SFU.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFU
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 4.600" (116.84mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 806MHz ~ 866MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 836MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 836MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 866MHz Connector, SFU Connector Mount