EXC340BNX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
EXC340BNX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC340BNX
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 340MHZ WHIP STR BNX CONN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC340BNX
Αριθμός εξαρτήματος EXC340BNX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 340MHZ WHIP STR BNX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8748 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR - Λήξη Connector, BNX
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 994-1095
EXC-340-BNX
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) - Κέρδος -
Εύρος συχνότητας - Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 340MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 340MHz Whip, Straight RF Antenna Connector, BNX Connector Mount εφαρμογές -