EXB220TN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB220TN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 222MHZ WHIP STR TNC MALE
Φύλλα δεδομένων: EXB220TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB220TN
Αριθμός εξαρτήματος EXB220TN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 222MHZ WHIP STR TNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9337 pcs Φύλλο δεδομένων EXB220TN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, TNC Male
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 4.900" (124.46mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 220MHz ~ 225MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 222MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 222MHz Whip, Straight RF Antenna 220MHz ~ 225MHz 0dBi Connector, TNC Male Connector Mount εφαρμογές -