EXB155SFU
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB155SFU
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 159MHZ WHIP STR SFU CONN
Φύλλα δεδομένων: EXB155SFU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB155SFU
Αριθμός εξαρτήματος EXB155SFU Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 159MHZ WHIP STR SFU CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6303 pcs Φύλλο δεδομένων EXB155SFU.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFU
Σειρά EXB επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 6.300" (160.02mm)
Κέρδος 0dBi Εύρος συχνότητας 155MHz ~ 164MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 159MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 159MHz Whip, Straight RF Antenna 155MHz ~ 164MHz 0dBi Connector, SFU Connector Mount