EXB155BN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB155BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 159MHZ WHIP STR BNC MALE
Φύλλα δεδομένων: EXB155BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB155BN
Αριθμός εξαρτήματος EXB155BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 159MHZ WHIP STR BNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6265 pcs Φύλλο δεδομένων EXB155BN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BNC Male
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 6.300" (160.02mm)
Κέρδος 0dBi Εύρος συχνότητας 155MHz ~ 164MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 159MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 159MHz Whip, Straight RF Antenna 155MHz ~ 164MHz 0dBi Connector, BNC Male Connector Mount