EXB150BN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB150BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 156MHZ WHIP STR BNC MALE
Φύλλα δεδομένων: EXB150BN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB150BN
Αριθμός εξαρτήματος EXB150BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 156MHZ WHIP STR BNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6327 pcs Φύλλο δεδομένων EXB150BN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BNC Male
Σειρά EXB επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 6.500" (165.10mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 150MHz ~ 162MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 156MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 156MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 162MHz 0dBi Connector, BNC Male Connector Mount εφαρμογές -