EXB118SM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB118SM
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 122MHZ WHIP STR SMA MALE
Φύλλα δεδομένων: EXB118SM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB118SM
Αριθμός εξαρτήματος EXB118SM Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 122MHZ WHIP STR SMA MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7640 pcs Φύλλο δεδομένων EXB118SM.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMA Male
Σειρά EXB επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 7.800" (198.12mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 118MHz ~ 127MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 122MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 122MHz Whip, Straight RF Antenna 118MHz ~ 127MHz Connector, SMA Male Connector Mount εφαρμογές -